Čarodejnice

Dopolední příprava na čarodějnické večerní rejdění. 

Divadýlko

Tentokrát „ O pejskovi a kočičce “ od známého spisovatele Josefa Čapka.  Pejsek s kočičkou pekli dort a hlídali panenku. Herci svou interpretaci, hereckými  i pěveckými výkony děti velice zaujali. 

Rodičovská dílna

Jsme moc rádi, že tato aktivita přilákala tolik rodičů. Všem, kteří přišli, moc děkujeme a věříme, že se jim společné tvoření líbilo. Doufáme, že i vy se těšíte na další akce.

 

Návštěva základní školy

Návštěva našich budoucích školáků v první třídě základní školy. Paní učitelka prvňáčků zapojila naše děti do činností, které zrovna probíhaly. Děti byly nadšené. Už se těší na září.

 

Planetárium

Již opakovaně bylo u nás mobilní planetárium. Prostřednictvím pohádky se děti dozvědí něco nového a zajímavého o naší planetě a o vesmíru kolem nás. Netradiční promítání vždy děti zaujme.

 

Masopustní karneval

Ve čtvrtek 21. 2. proběhl v naší školce masopustní karneval. Děti se nejprve sešly na třídách, kde si užily zábavné dopoledne. Malovalo se na obličej, hrály se rozličné hry, soutěžilo se a nakonec si děti samy připravily dopolední svačinku. Po svačině jsme se všichni společně sešli v tělocvičně, kde každá třída předvedla krátké vystoupení -  tanečky, písničky, básničky, které se děti naučily k dané tématice. Celý dopolední program byl zakončen společnou diskotékou. Děkujeme všem rodičům, že dětem připravili tak krásné masky.


Bubnování v kruhu

Již tradičně si užíváme spoustu radosti v rytmu afrických bubnů. Společnost „Bubnování v kruhu“ je naše oblíbená a každý rok se těšíme na její návštěvu. Děti mají možnost vyzkoušet si hru na africké bubny s různou velikostí. Oceňujeme profesionální přístup a skvělou zábavu pro všechny děti. Hodina plná rytmu a pohybu byla zakončena relaxační hrou a tak se výuka navrátila do normálního chodu školky.