1. 6. Výsledky atletické soutěže 

 

Mezinárodní svátek všech dětí oslavili naši prvostupňoví žáci lehkou atletikou, královnou sportů. Po počátečním hromadném nástupu následovala společná rozcvička, během níž byla připravena a vyměřena na místním fotbalovém hřišti stanoviště pro hod kriketovým míčkem, vrh koulí, sprint, skok z místa a vytrvalostní a štafetový běh. Všichni závodníci se velmi snažili a podávali moc pěkné výkony v rámci svých možností. Výsledky závodů byly vyhodnoceny a následující den odměněni nejen vítězové, ale všichni účastníci. 

Umístění

Chlapci

Dívky

I. A třída

1.

R. Lukš

N. Vlasatá

2.

A. Tošenovjan

E. Vosmíková

3.

D. Šiler

T. Vrbová

I. B třída

1.

J. Bošek

E. Černická

2.

R. Vítů

M. Vítů

3.

L. Fechtner

M. Petrová

III. A třída

1.

M. Kruml

E. Klvaňová

2.

T. Rývora

M. Vítů

3.

P. Pelikán

V. Mladá

III. B třída

1.

J. Ruprecht

M. Ruprechtová

2.

J. Tůma

S. Artimová

3.

Š. Artim

C. Hanzlíková

IV. třída

1.

V. Ciniburg

S. Slamečková

2.

M. Teleha

V. Klailová

3.

R. Chvojsík

L. Vítů

V. třída

1.

M. Stejskal

L. Komrsková

2.

O. Švedlár

E. Pudilová

3.

T. Fechtner

V. Leváková

foto 050